Malá kopaná v Chotěboři

  5.6.2017
V pátek 2. června 2017 sehráli chlapci naší školy turnaj v malé kopané na umělé trávě v Chotěboři...

V pátek 2. června 2017 sehráli chlapci naší školy turnaj v malé kopané na umělé trávě v Chotěboři. Při účasti pěti mužstev si vedli velice dobře. ZŠ Buttulova Chotěboř porazili 4:0 (Patrik Pačanda – 2, Jakub Brychnáč – 1, Pavel Soukup – 1), Gymnázium Chotěboř porazili 3:2 (Pavel Soukup – 1, Šimon Kavalír – 1, Patrik Pačanda – 1), se ZŠ Smetanova Chotěboř remizovali 0:0 a ZŠ Maleč porazili 3:2 (Patrik Pačanda – 2, Ondřej Pecina – 1). Celkově získali 10 bodů se skóre 10:4. Díky většímu počtu nastřílených branek obsadili 1. místo v turnaji.
Školu reprezentovali: Šimon Kavalír, Michal Sýkora, Jakub Brychnáč, Patrik Pačanda, Ondřej Pecina, Lukáš Podroužek, David Řezníček a Pavel Soukup.
Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl