Vítězství školní družiny v 2. kole Malé energetické akademie

  28.1.2013

Vítězství školní družiny v 2. kole Malé energetické akademie

V sobotu 26. ledna 2013 proběhlo v Horní Krupé, na akci Výprava za zimní přírodou, vyhlášení výsledků 2. stupně Malé energetické akademie. Úkolem soutěžících bylo sestrojit jednoduché parní čerpadlo, které po zahřátí začne čerpat vodu. Po počátečních rozpacích a prvních nezdarech se žákům skutečně podařilo vytvořit funkční model, který dokonce dokázal roztočit vlastnoručně vyrobený větrník. Z práce měli žáci nejen velkou radost, ale byli za ni odměněni 1. místem v krajském kole a hodnotnými cenami. Žákům přejeme hodně vytrvalosti a úspěchů při plnění dalších úkolů MEA.

Marcela Pospíchalová
 

Vítězství školní družiny v 2. kole Malé energetické akademie Vítězství školní družiny v 2. kole Malé energetické akademie

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště