Lyžařský výcvikový kurz Daňkovice 2015

  25.2.2015
Lyžařský výcvikový kurz se konal v Daňkovicích ve dnech 16. – 20. února 2015. Ubytování bylo zajištěno na chatě Selský dvůr. Zúčastnilo se 27 žáků ze 7. a 8. třídy.

Lyžařský výcvikový kurz se konal v Daňkovicích ve dnech 16. – 20. února 2015.  Ubytování bylo zajištěno na chatě Selský dvůr. Zúčastnilo se 27 žáků ze 7. a 8. třídy.  Žáci se učili  lyžařské běžecké technice. Počasí nám přálo a tak výcvik probíhal dopoledne i odpoledne. Každý den jsme vyráželi do okolí Daňkovic a zdokonalovali naši techniku. Na závěr kurzu se všichni zúčastnili lyžařských závodů a ti nejlepší byli odměněni diplomem. Samozřejmě nechyběl ani výlet do Sněžného, kde si každý koupil nějakou tu drobnost. Večer jsme se scházeli ve společenské místnosti. Zhodnotili jsme průběh dne, vysvětlili jsme si program na další den a následovala volná zábava. Nechyběla taneční soutěž, piškvorky a ani nejoblíbenější turnaj ve stolním tenise. Všichni zvládli kurz bez úrazu a doufáme, že jsme je motivovali k dalšímu sportování.

Mgr. Jiří Šikl, Ing. Ivana Tomková