Lyžařský výcvikový kurz 2019

12.2.2019
Již tradičně se uskutečnil lyžařský kurz pro žáky naší školy v Daňkovicích v termínu od 4. 2. do 8. 2. 2019. Účastnilo se ho 24 dětí ze 7. a 8. třídy...

Již tradičně se uskutečnil lyžařský kurz pro žáky naší školy v Daňkovicích v termínu od 4. 2. do 8. 2. 2019. Účastnilo se ho 24 dětí ze 7. a 8. třídy. Dobré jídlo, rozumně skloněné svahy, hezké ubytování přispěly k tomu, že děti udělaly v lyžování velký pokrok. Po týdnu lyžování si pak žáci poměřili vzájemné síly v běžkařských závodech. Společné večery trávili formou společenských her. Z kurzu se všichni vraceli sice hodně unavení, ale zdraví a spokojení.

Mgr. Šikl Jiří, Ing. Tomková Ivana

Krátké zprávičky žáků:

1) Do Daňkovic jsme přijeli 4. února. Běžkovali jsme na třech různých místech. Nejvíce se nám líbilo na stráni směrem na Frantův kopec. 7. února byly lyžařské závody.

Jakub Pilař, Josef Ondráček, Vojtěch Dohnal, David Rykr

2) V penzionu Selský Dvůr v Daňkovicích se nám líbilo. Bylo tu dobré jídlo a hezké pokoje. Měli jsme hodně sněhu, takže jsme si užili lyžování.

Jan Kasal, Tomáš Rykr, Radim Martinovský, Karel Polívka

3) Daňkovice jsou dobré. Hodně sněhu, dobré jídlo, ping pong, wifi

Natálie Součková, Anna Pášová, Bára Šťastníková

4) Každý den jsme běžkovaly, nejvíce se nám líbilo jezdit z kopce. Lyžák jsme si užily.

Berenika Coufalová, Nela Mrštíková, Kristýna Šulcová, Kateřina Procházková, Lucie Pospíchalová

5) Tento školní rok jsme si lyžařský kurz velice užily. Přálo nám počasí a sněhu bylo dost. Jídlo nám chutnalo a večerní zábavný program jsme si užily.

Pavlína Culková, Iveta Šulcová, Zuzana Málková