Lyžařský výcvikový kurz - 2012

  16.2.2012
Zůstáváme věrni drsné a kruté Vysočině a míříme s lyžemi na statek do Daňkovic. Jaké milé překvapení? Nově zrekonstruované pokojíky mají svůj záchůdek i sprchu.

Akce: Lyžařský výcvikový kurz

Věková kategorie: 7. třída

Místo: Daňkovice – penzion Selský dvůr

Termín: 6. 2. – 10. 2. 2012

Zůstáváme věrni drsné a kruté Vysočině a míříme s lyžemi na statek do Daňkovic. Jaké milé překvapení? Nově zrekonstruované pokojíky mají svůj záchůdek i sprchu. Jídla tradiční české kuchyně nám dávají sílu přežít třeskuté mrazy a vydržet nápor dopoledního i odpoledního lyžování na běžkách i sjezdovkách. Večer naše promrzlé a ochablé svaly ožívají v rytmu diska a zbývá čas i na turnaj ve stolním tenise, pěší túru do Sněžného za dobrotami v cukrárně i závody na běžkách po zasněžených pláních. Páni Tlustoši, díky za péči o naše pohodlí, sytá bříška i vzorně upravenou sjezdovku.
Za rok nashle!

Za lyžníky sedmáky Mgr. Monika Chmelařová


lyžařský výcvikový kurz 2012 lyžařský výcvikový kurz 2012

lyžařský výcvikový kurz 2012 lyžařský výcvikový kurz 2012

lyžařský výcvikový kurz 2012 lyžařský výcvikový kurz 2012