Lyžařské závody žáků 2. stupně

  22.2.2009

Lyžařské závody žáků 2. stupně

Letošní zima je k nám velmi štědrá, a tak jsme využili dobrých sněhových podmínek k uskutečnění lyžařských závodů pro žáky 2. stupně.
Závody se uskutečnily 20. února 2009 a na start se dostavilo 14 lyžařů (ze 6. třídy - Jan Coufal, Lukáš Čejka, Luboš Doležal, Pavel Janáček, Pavel Jaroš, Jan Novotný, Jan Pecina, Aleš Sobotka, Martin Vavroušek, David Wasserbauer, ze 7. třídy - Filip Adámek, z 8. třídy - Tereza Veselská a z 9. A Zdeněk Zvolánek). Všichni byli za svoji účast na závodech odměněni diplomem a sladkostmi.
Děkujeme zúčastněným žákům za jejich aktivitu a výborné sportovní výkony a věříme, že příště se připojí i další.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

lyžařské závody žáků 2. stupně lyžařské závody žáků 2. stupně

lyžařské závody žáků 2. stupně lyžařské závody žáků 2. stupně

další fotografie zde