Lyžařské závody školní družiny – 22. 2. 2013

  1.3.2013
V pátek 22. 2.2013 si děti ze školní družiny užívaly letošní skromné sněhové nadílky při tradičních lyžařských závodech na běžkách.

V pátek 22. 2.2013 si děti ze školní družiny užívaly letošní skromné sněhové nadílky při tradičních lyžařských závodech na běžkách. Čtrnáct přihlášených závodníků se snažilo o co nejrychlejší projetí trasy závodu na školním hřišti. Děti závodily ve dvou kategoriích. Mezi mladšími zvítězil Filip Ležal z 2. třídy a nejlepším v kategorii starších byl Ondřej Mitana ze 4. třídy.

Všichni účastníci si ze závodů odnesli kromě zajímavé zkušenosti, dobrého pocitu a prima zážitku také drobné dárky a ti nejlepší i diplomy a medaile.

Marcela Pospíchalová 

výsledková listina (PDF) 

lyžařské závody školní družiny lyžařské závody školní družiny

lyžařské závody školní družiny lyžařské závody školní družiny