Lyžařské závody školní družiny 2012

  26.1.2012
Když letos sníh konečně proměnil školní zahradu v romantickou krajinu jako z pohádky, neváhaly děti navštěvující školní družinu ani chviličku a okamžitě se začaly připravovat na tradiční lyžařské závody.

Když letos sníh konečně proměnil školní zahradu v romantickou krajinu jako z pohádky, neváhaly děti navštěvující školní družinu ani chviličku a okamžitě se začaly připravovat na tradiční lyžařské závody. Na účasti se sice trochu podepsala všudypřítomná chřipka, přesto se však v pátek 20. ledna na start dostavilo 17 natěšených závodníků. Sněhu i sluníčka si všichni užili dosyta a spokojené a usměvavé tváře našich malých sportovců dávají tušit, že závody se jim letos opět líbily a už nyní se těší na další ročník.

Marcela Pospíchalová 

výsledková listina (PDF)

lyžařské závody školní družiny lyžařské závody školní družinylyžařské závody školní družiny lyžařské závody školní družina

lyžařské závody školní družiny lyžařské závody školní družiny