Logická olympiáda 2018

  1.11.2018
Také v letošním školním roce se naše škola zapojila do soutěže Logická olympiáda. Soutěž, jejíž úkoly jsou zaměřeny na prověření logického úsudku, pořádá sdružení Mensa ČR...

Také v letošním školním roce se naše škola zapojila do soutěže Logická olympiáda. Soutěž, jejíž úkoly jsou zaměřeny na prověření logického úsudku, pořádá sdružení Mensa ČR. Svoje schopnosti samostatného uvažování si v základním kole vyzkoušelo celkem 24 žáků z 1. a 2. stupně. Nejlepšího výsledku v kategorii A (žáci 1. stupně) dosáhla Romana Málková z 5. třídy, která se umístila v Kraji Vysočina na 60. místě (z 582 řešitelů). V kategorii B (žáci 2. stupně a odpovídajících ročníků SŠ) se nejvíce dařilo Janě Somsiové z 9. třídy, která obsadila v našem kraji 61. místo (z 1 111 řešitelů).
Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová