Logická olympiáda 2018

  1.11.2018
Také v letošním školním roce se naše škola zapojila do soutěže Logická olympiáda. Soutěž, jejíž úkoly jsou zaměřeny na prověření logického úsudku, pořádá sdružení Mensa ČR...

Také v letošním školním roce se naše škola zapojila do soutěže Logická olympiáda. Soutěž, jejíž úkoly jsou zaměřeny na prověření logického úsudku, pořádá sdružení Mensa ČR. Svoje schopnosti samostatného uvažování si v základním kole vyzkoušelo celkem 24 žáků z 1. a 2. stupně. Nejlepšího výsledku v kategorii A (žáci 1. stupně) dosáhla Romana Málková z 5. třídy, která se umístila v Kraji Vysočina na 60. místě (z 582 řešitelů). V kategorii B (žáci 2. stupně a odpovídajících ročníků SŠ) se nejvíce dařilo Janě Somsiové z 9. třídy, která obsadila v našem kraji 61. místo (z 1 111 řešitelů).
Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště