Letní sportovní kurz Daňkovice

  18.6.2018
11. až 15. června 2018 se uskutečnil letní sportovní kurz v Daňkovicích společně se ZŠ Havlíčková Borová...

11. až 15. června 2018 se uskutečnil letní sportovní kurz v Daňkovicích společně se ZŠ Havlíčková Borová. Žáci se zdokonalili v různých sportech jako je softball, ringo, lakros, discgolf. Velmi zajímavá byla procházka k naučné stezce Kukiho les, která je inspirovaná filmem Kuki se vrací. Našli jsme zde třeba repliku Hergotmobilu či jeho dům. Týden plný sportu a zábavy utekl jako voda a všichni se již těšíme na další rok.

  • LSK se nám velmi líbil, protože jsme si našli nové kamarády, zkusili jsme si nové sporty. Líbilo se nám, jako to paní učitelky a pan ředitel zorganizovali. Budeme se těšit na příští rok. Vojtěch Dohnal, Josef Ondráček (6. třída)
  • Sportovní kurz byl plný sportů, super kolektiv, dobré jídlo. Nejvíce se nám líbil fotbal. Ve volném čase jsme hráli badminton. Podívali jsme se do Sněžného, kde jsme si koupili něco sladkého. Ve čtvrtek večer byla pěkná diskotéka. Pavlína Culková, Zuzana Málková (7. třída), Iveta Šulcová (6. třída)
  • Sportovní kurz byl super. Moc se mi tam líbilo. Nejvíce mi dal zabrat pochoďák Na Březiny. Můj tým zelených vyhrál  celkovou soutěž. Vše jsme zvládli na jedničku. Romana Virglová (9. třída)
  • Sporťák se nám líbil. Někteří si poprvé zahráli soft nebo discgolf a bylo to fajn. Jídlo bylo velmi dobré. Kurz jsme si užili naplno s lidmi, které máme rádi a navázali jsme nová přátelství. Lucie Kubová, Klára Žižková (8. třída), Veronika Mrštíková (9. třída)
  • Sportovní kurz se nám velice líbil. Jídlo bylo výtečné. Všechny hry jsme si užili. Podařilo se nám najít spoustu nových přátel. Vlastislav Legát (7. třída), Petr Kasal, Patrik Pačanda (9. třída), Martin Doucha, Jakub Kopecký (8. třída)