Letní sportovní kurz

  26.6.2019
17. až 21. června 2019 se uskutečnil letní sportovní kurz v Daňkovicích společně se ZŠ Havlíčková Borová...

17. až 21. června 2019 se uskutečnil letní sportovní kurz v Daňkovicích společně se ZŠ Havlíčková Borová. Žáci se zdokonalili v různých sportech jako je softball, přehazovaná, lakros, discgolf, kinball. Velmi zajímavá byla procházka k naučné stezce Kukiho les, která je inspirovaná filmem „Kuki se vrací“. Našli jsme zde třeba repliku Hergotmobilu či jeho dům. Na závěr se uskutečnila soutěž dvojic v orientačním běhu. Týden plný sportu a zábavy utekl jako voda a všichni se již těšíme na další rok.

Ing. Ivana Tomková

Hodnocení kurzu od sportovců:

  • Sportovní kurz se nám velice líbil. Ochutnali jsme místní speciality.
  • Letošní LSK jsme si užili. S žáky z Borové jsme se velmi rychle sblížili, a tak z nás už první den byla jedna parta. V soutěžích jsme měli velmi silného týmového ducha, nedohadovali jsme se, ani nehádali. Všem se nám zde líbilo a těšíme se, až přijedeme zase.
  • Na kurzu se nám líbilo, dobře vařili, ochutnali jsme místní speciality, hráli spoustu her.
  • I když jsme se ze začátku trochu báli, tak jsme si zde našli nové přátelé. Čím více aktivit jsme spolu absolvovali, tím více jsme se poznávali. Zdokonalili jsme se v přehazované, softbalu, kinbalu. Sporťák nás příjemně překvapil.