Letní sportovní kurz 2011

  21.6.2011

Akce: Letní sportovní kurz

Termín: 13. - 17. 6. 2011
Místo konání: penzion Selský dvůr - Daňkovice

Sportovní kurz byl jako tradičně velmi vydařený. Počasí nám přálo až na jednu bouřku, která nás ovšem obdarovala nádhernou duhou.
V pondělí jsme si zahráli softball, který nás všechny okouzlil a nadchnul. Naše úterní túra vedla jako každý rok na Čtyři palice a s malou zastávkou v Milovech zpět do Selského dvora. Ve středu dopoledne jsme hráli opět softball, volejbal a tenis a odpoledne jsme vyrazili do Sněžného, kde byl rozchod a naše cesty směřovaly do cukrárny. Čtvrteční dopoledne jsme stříleli ze vzduchovky v soutěži dvojic a odpoledne jsme se zúčastnili přespolního orientačního běhu, po kterém následovala hodina zumby, kterou jsme vedly my dívky. Večer nás čekalo vyhlášení všech soutěží a diskotéka.
Byl to doopravdy krásný týden plný zajímavých zážitků. Velké díky si zaslouží paní učitelky I. Tomková, M. Chmelařová a pan ředitel J. Šikl a vlastně celý personál Selského dvora, který se o nás tak báječně staral.

Daniela Soukupová IX. třída


 Letní sportovní kurz Daňkovice 2011 Letní sportovní kurz Daňkovice 2011

Letní sportovní kurz Daňkovice 2011 Letní sportovní kurz Daňkovice 2011