Letní sportovní kurz

  17.6.2008

Letní sportovní kurz

Na kurz jsme se těšili celý rok a 9. června ráno jsme se vydali do Daňkovic. Cesta autobusem nám rychle utekla. Po příjezdu jsme se nejdříve ubytovali a hned poté jsme šli sportovat. Během týdne jsme hráli fotbal, florbal, volejbal, softbal, ringo kroužky a tenis. Také jsme měli možnost zkusit si střelbu ze vzduchovky. Úspěšně jsme splnili dvě šipkované. První šipkovanou připravila děvčata chlapcům a druhou naopak. Při plnění úkolů jsme si užili spoustu legrace. Také jsme se vydali na celodenní výlet. Šli jsme přes Buchtův kopec, Čtyři palice a Milovy zpět do Daňkovic. Po cestě jsme trochu zmokli, bolely nás nohy, ale všichni jsme v pořádku dorazili do cíle. Po tomto výletě jsme byli unaveni, ale přesto jsme se někteří večer vydali na diskotéku, kterou pro nás připravil náš spolužák DJ Tomáš. Pouštěl skvělé písničky a mi si užili spoustu zábavy a pěkných chvil.
Celý sporťák se nám všem velice líbil.

Děvčata z 9. třídy
 

softbal vítězové soutěže dvojic

střelba ze vzduchovky módní přehlídka

 další fotografie zde