Lehkoatletické závody školních družin v Chotěboři

  27.5.2019
V pondělí 20. 5. 2019 jsme se s dětmi z naší školní družiny zúčastnili lehkoatletických závodů školních družin na letním stadionu v Chotěboři.

V pondělí 20. 5. 2019 jsme se s dětmi z naší školní družiny zúčastnili lehkoatletických závodů školních družin na letním stadionu v Chotěboři. Zúčastnilo se 145 žáků ze 6 škol. Naši školu reprezentovali: Viktorie Zámorská, Adam Málek a Tomáš Balek z 1. třídy. Klára Janovská a Petr Šulc ze 2. třídy a Andrea Kunzová a David Hamerský ze 3.třídy. Počasí nám nepřálo, jemný déšť nás provázel celé dopoledne, ale děti ukázaly svou odhodlanost a chuť bojovat. Viktorka Zámorská obsadila 1. místo ve skoku z místa a 3. místo v běhu na 50 m. Adam Málek obsadil 3. místo v běhu. Petr Šulc obsadil 2. místo ve skoku z místa a 2. místo v hodu kriketovým míčkem. Vítězům gratulujeme a všem patří velký dík za vzornou reprezentaci naší školy.

Daniela Balková
vychovatelka