Lehkoatletické závody školních družin 2018

  27.5.2018
Ve středu 23. 5. 2018 jsme se s některými dětmi ze školní družiny vydali na cestu do Chotěboře, kde probíhaly lehkoatletické závody školních družin...

Ve středu 23. 5. 2018 jsme se s některými dětmi ze školní družiny vydali na cestu do Chotěboře, kde probíhaly lehkoatletické závody školních družin. Zúčastnilo se cca 180 dětí z různých škol. Naší školu reprezentovali: Adéla Hamerská, Kristýna Pejchlová, Klára Janovská a Petr Šulc z 1.třídy. Andrea Kunzová, Otto Kohout, David Hamerský a Pavel Šrámek ze 2.třídy. Nela Čermáková, Karolína Pejchlová, Samuel Lehocký a Matyáš Martinek ze 3.třídy. Konkurence byla obrovská, ale i tak jsme obsadili tři místa v konečném hodnocení. Ve skoku dalekém do písku jsme se neumístili, ale v běhu na 50 m vyhrála 3. místo Klára Janovská1. místo David Hamerský. V hodu kriketovým míčkem obsadil Matyáš Martinek 3. místo. Děkujeme za reprezentaci naší školy.

Daniela Balková