Lehkoatletické závody školních družin 2012

  1.6.2012
Ve středu 23. května 2012 se žáci školní družiny zúčastnili lehkoatletických závodů v Chotěboři, kde změřilo své síly 150 závodníků z 9 škol regionu.

Ve středu 23. května 2012 se žáci školní družiny zúčastnili lehkoatletických závodů v Chotěboři, kde změřilo své síly 150 závodníků z 9 škol regionu. Pět mladých krucemburských atletů přivezlo 4 medaile. Radim Müller se umístil na 2. místě v hodu kriketovým míčkem, Martin Doucha získal hned 2 stříbrné za běh na 50 m a skok daleký a Patrik Pačanda se v běhu umístil na 3 místě. Poděkování patří i dalším zúčastněným Šimonu Kavalírovi a Pavlu Soukupovi. Žákům blahopřejeme k dosaženým úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Marcela Pospíchalová


Lehkoatletické závody školních družin Lehkoatletické závody školních družin

Lehkoatletické závody školních družin Lehkoatletické závody školních družin