Lehkoatletické závody školních družin - 26. 5. 2011

  29.5.2011

Lehkoatletické závody školních družin

26. května se vydali naši nejlepší družinoví atleti do Chotěboře na závody v běhu, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem. V těžké konkurenci 150 závodníků z osmi škol regionu se naši sportovci neztratili a přivezli 5 medailí. Martin Doucha (1. tř.) - 3. místo v běhu na 50 m, Radim Müller (1. tř.) – 2. místo v hodu kriketovým míčkem, Patrik Pačanda (2. tř.) – 3. místo v běhu a 2. místo v hodu, Pavel Soukup (3. tř.) – 2. místo v hodu. Pátým reprezentantem naší družiny byla Barbora Ondráčková (3. tř.). Všem závodníkům gratulujeme k vynikajícím výsledkům.

Marcela Pospíchalová


Lehkoatletické závody školních družin  Lehkoatletické závody školních družin

Lehkoatletické závody školních družin  Lehkoatletické závody školních družin