Láska (ne)bezpečně – program primární prevence 9. třída

  7.3.2022
V lednu a v únoru se žáci 9. třídy zúčastnili programu „Láska (ne)bezpečně“. Program byl rozdělen do dvou bloků...

V lednu a v únoru se žáci 9. třídy zúčastnili programu „Láska (ne)bezpečně“. Program byl rozdělen do dvou bloků.
Lektorky se společně s žáky zamýšleli nad tím: Co je to láska? Komu ji dáváme, od koho dostáváme? Kdo je náš ideální partner? Existuje vůbec někdo dokonalý? Jak vypadá zdravý, vyvážený vztah dvou lidí? Můžeme mít ideální vztah podle svých představ? Nebo bude náš spokojený život záviset na schopnosti dělat kompromisy a občas slevit ze svých požadavků, protože ani my sami nejsme dokonalí.
Deváťáci s lektorkami živě komunikovali, při plnění aktivit spolupracovali. Mnohdy nás mile překvapili svými vyspělými názory.

Mgr. Klára Raurová (třídní učitelka)