Krásné 3. místo v soutěži Všeználek 5. ročníku

  18.4.2016
Ve středu 13. dubna 2016 se žáci 5. ročníku zúčastnili okrskového kola Všeználek v Chotěboři...

Ve středu 13. dubna 2016 se žáci 5. ročníku zúčastnili okrskového kola Všeználek v Chotěboři. Této soutěži předcházelo třídní kolo, ze kterého byli vybráni 4 žáci, aby naši školu reprezentovali. Okrskové kolo se skládalo ze tří částí. První část byla zaměřena na všeobecné vědomostní otázky, druhá na vyluštění sedmi křížovek ze dvora císaře Rudolfa II. a třetí byla záhadná matematická úloha. Žáci Michal Bořil, Petr DanielFilip Ležal a René Vašek svými vědomostmi, logikou a kouskem štěstí vyhráli krásné 3. místo. Blahopřejeme.  

                                                                                                             Mgr. Věra Štouračová