Krajské kolo soutěže „Poznej Vysočinu“ 2016

  20.3.2016
V pátek 18. 3. 2016 proběhlo v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě krajské kolo vědomostní soutěže „Poznej Vysočinu“.

V pátek 18. 3. 2016 proběhlo v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě krajské kolo vědomostní soutěže „Poznej Vysočinu“. Letošního sedmého ročníku se zúčastnilo celkem 158 soutěžících  základních škol a víceletých gymnázií našeho kraje. Za naši školu bojovali  2 žáci 8. ročníku  a zároveň nejlepší řešitelé školního kola - Dominika Balková a Matěj Vinopal.
Konkurence je každým rokem stále silnější, počet soutěžících rok od roku vyšší, není tedy jednoduché vybojovat přední místa v soutěži. Přesto se domnívám, že se naši žáci umístili velmi dobře, 55. místo pro Matěje Vinopala a 59. místo pro Dominiku Balkovou je určitě úspěchem a též nemalou motivací pro příští ročník tohoto vědomostního klání. Oběma srdečně gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.                                                                      

Mgr. Dana Kazdová