Knihovnické lekce Žďár n. S. - duben 2014

  7.5.2014
Dne 25. dubna 2014 navštívili žáci 4. a 5. třídy Knihovnu Matěje Josefa Sychry ve Žďáru nad Sázavou. Zaměstnankyně knihovny připravily pro žáky lekci o Heleně Zmatlíkové.

Dne 25. dubna 2014 navštívili žáci 4. a 5. třídy Knihovnu Matěje Josefa Sychry ve Žďáru nad Sázavou. Zaměstnankyně knihovny připravily pro žáky lekci o Heleně Zmatlíkové. Žáci se o této ilustrátorce dětských knížek dozvěděli mnoho zajímavostí. Poznávali její ilustrace, dozvěděli se něco o jejím životě i o počátcích její tvorby. Lekce byla obohacena literárními hádankami a pohádkou. Na závěr si mohli žáci prohlédnout celé dětské oddělení. Lekce se nám všem líbila.

Mgr. Klára Vencelová


Návštěva knihovny žáků 4. a 5. třídy  Návštěva knihovny žáků 4. a 5. třídy

                       Návštěva knihovny žáků 4. a 5. třídy