Knihovnické lekce Žďár n. S. - 20. 11. 2014

  21.11.2014
Dne 20. listopadu 2014 navštívili žáci 4. a 5. třídy Knihovnu Matěje Josefa Sychry ve Žďáru nad Sázavou. Zaměstnankyně knihovny si pro žáky připravily besedu s názvem„Tajemné počátky českých dějin aneb Kde jsme se tu vzali“.

Dne 20. listopadu 2014 navštívili žáci 4. a 5. třídy Knihovnu Matěje Josefa Sychry ve Žďáru nad Sázavou. Zaměstnankyně knihovny si pro žáky připravily besedu s názvem„Tajemné počátky českých dějin aneb Kde jsme se tu vzali“. Téma velice úzce souvisí s vlastivědným učivem v těchto ročnících, a tak si žáci mohli zopakovat a prohloubit znalosti české historie. Velmi pozorně poslouchali předčítání paní knihovnice z knih pověstí a legend českého národa. Na závěr lekce si knihy dle vlastního zájmu prohlédli.

Mgr. Helena Kafková


Návštěva knihovny ve Žďáře nad Sázavou  Návštěva knihovny ve Žďáře nad Sázavou

Návštěva knihovny ve Žďáře nad Sázavou  Návštěva knihovny ve Žďáře nad Sázavou