16.2.2021
V pondělí 15. 2. 2021 jsme si udělali tradiční karneval tentokrát trochu netradičně. Žáci i paní učitelky byli od rána v kostýmech a užívali si pohádkovou atmosféru...

V pondělí 15. 2. 2021 jsme si udělali tradiční karneval tentokrát trochu netradičně. Žáci i paní učitelky byli od rána v kostýmech a užívali si pohádkovou atmosféru. Odpoledne hned po obědě si každá z tříd udělala soutěžní a hrací odpoledne. Děti za zvuku pohádkových písniček skládaly obrázky, trefovaly kroužky na cíl, házely „krmení“ rybičkám do „rybníků“, sestavovaly dřevěná puzzle, nafukovaly balónky a podnikaly další podobné karnevalové zábavičky.  Odměny za splněné úkoly byly samozřejmostí. Podívejte se v naší fotogalerii, že to byl navzdory omezením moc hezký den.

Daniela Balková