Internetový vzdělávací kurz „Hravě žij zdravě“

  17.6.2021
I v letošním roce se žáci 5. třídy zúčastnili internetového vzdělávacího kurzu Hravě žij zdravě. Cílem této soutěže je naučit se zásady správné výživy a zdravého životního stylu...

I v letošním roce se žáci 5. třídy zúčastnili internetového vzdělávacího kurzu Hravě žij zdravě. Cílem této soutěže je naučit se zásady správné výživy a zdravého životního stylu. Vzdělávací lekce učí žáky pracovat na změně stravovacích návyků s důrazem na správnou skladbu jídelníčku a správným jídelním režimem. Taktéž se zaměřuje i na pohybovou aktivitu nebo motivuje žáky ke snížení času stráveného sledováním televize nebo hraním počítačových her. Žáci lekce plnili ve škole, ale i v době distanční výuky doma. Líbila se jim hravá forma, sbírání bodů nebo vyplňování Deníčku. Za splněné lekce získala celá třída diplom za účast v této soutěži.

Mgr. Věra Štouračová