Informace k domácí přípravě žáků

  16.3.2020
Vážení rodiče, milí žáci, v době uzavření základní školy budou vyučující zadávat úkoly k domácí přípravě těmito způsoby: 1) systém Bakaláři - v elektronické žákovské knížce sledujte komunikační systém Komens (sledujte Nástěnku v tomto systému, kde budeme především uveřejňovat nejnovější informace), Výuka - domácí úkoly, třídní kniha 2) e-mailem - školní e-maily žáků 2. st., e-maily rodičů

Vážení rodiče, milí žáci,

v době uzavření základní školy budou vyučující zadávat úkoly k domácí přípravě těmito způsoby:
1) systém Bakaláři - v elektronické žákovské knížce sledujte komunikační systém Komens (sledujte Nástěnku v tomto systému, kde budeme především uveřejňovat nejnovější informace), Výuka - domácí úkoly, třídní kniha
Pokud by měl někdo problém s přihlášením obraťte se na třídní učitele - kontakty 

2) e-mailem - školní e-maily žáků 2. st., e-maily rodičů

Pro domácí přípravu lze využívat:

www.didakta.cz (přístupové údaje zašlou třídní učitelé)

  • aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  • ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům)
 
Upozornění: úřední hodiny paní hospodářky každý den od 8:00 h do 12:00 h.