Interaktivní výstava Hry a klamy - 12. 2. 2014

  14.2.2014
12. února navštívili žáci 6., 7. a 8. třídy propůjčenou výstavu z iQ parku Liberec s názvem Hry a klamy. Experimenty a hraní s interaktivními exponáty bylo pro žáky velmi zajímavé.

12. února navštívili žáci 6., 7. a 8. třídy propůjčenou výstavu z iQ parku Liberec s názvem Hry a klamy. Experimenty a hraní s interaktivními exponáty bylo pro žáky velmi zajímavé. Každý si našel to, co ho zajímalo a bavilo nejvíce. Zajímavé byly kvízy, hádanky a hlavolamy. Žáci mezi sebou soutěžili, do pracovního listu si zapisovali svoje výsledky. To se jim bude hodit dále ve výuce fyziky, českého jazyka i výtvarné výchovy. Někteří odjížděli s tím, že výstavu navštíví ještě jednou a to buď s rodiči, nebo sourozenci.

Mgr. Alena Bencová, Mgr. Monika Henychová, Mgr. Jitka Kadlecová

  

Interaktivní výstava Hry a klamy  Interaktivní výstava Hry a klamy

Interaktivní výstava Hry a klamy  Interaktivní výstava Hry a klamy