Horácké divadlo Jihlava - "O Perníčkovi"

  6.11.2018
V pondělí 5. listopadu vyrazil celý 1. stupeň za kulturou, tentokrát do jihlavského Horáckého divadla na muzikál O Perníčkovi ...

V pondělí 5. listopadu vyrazil celý 1. stupeň za kulturou, tentokrát do jihlavského Horáckého divadla na muzikál O Perníčkovi. Z dobrodružství v kredenci jsme se dozvěděli příběh o nemocném panu Kukačkovi, protivné Čajbabě,  elegantní Pepřence, starém „mořském vlku“ kapitánu Slánkovi, gangsteru Fešákovi Myšákovi a o veselém a hlavně statečném Perníčkovi. Jako ve správné pohádce všechno dobře dopadlo. Pan Kukačka byl zachráněn, gangster Fešák Myšák byl přemožen, z Čajbaby se vyklubala vlastně docela milá, jen opuštěná dáma a Perníček byl uchráněn krutého osudu snědené svačinky a vystaven v kredenci jako roztomilá ozdoba. Není nad dobré konce…

Mgr. Hana Štědronská