Horácké divadlo Jihlava - 1. stupeň 26. 1. 2015

  27.1.2015
V pondělí 26. 1. 2015 se celý první stupeň naší školy vydal do Horáckého divadla v Jihlavě. Na děti zde čekalo představení s názvem „Bajaja, pěšák snů" na motiv Františka Pavlíčka.

V pondělí 26. 1. 2015 se celý první stupeň naší školy vydal do Horáckého divadla v Jihlavě. Na děti zde čekalo představení s názvem „Bajaja, pěšák snů" na motiv Františka Pavlíčka. Hlavním hrdinou byl princ Bajaja, tak jako v klasické pohádce Boženy Němcové. Nechyběla zde postava královny, krále, princezny Slavěny, rytíře von Triera, zahradníka a koníka, který byl nejlepším přítelem prince Bajaji. Moderní a humorné pojetí celého příběhu děti velice upoutalo a po skončení divadelního představení jsme herce po zásluze odměnili velikým potleskem. Domů jsme odjížděli plni zážitků a s dobrou náladou.

Mgr. Veronika Zlatohlávková