Futsalový turnaj v Chotěboři 19. 12. 2017

  20.12.2017
V úterý 19. prosince 2017 sehráli chlapci naší školy futsalový turnaj v Chotěboři ...

V úterý 19. prosince 2017 sehráli chlapci naší školy futsalový turnaj v Chotěboři. Ve skupině porazili gymnázium Chotěboř 2:0 (Vlastislav Legát, Michal Sýkora) a remizovali se ZŠ Butttulova Chotěboř 1:1 (Šimon Kavalír). Ve třetím zápase ve skupině opět remizovali se ZŠ Maleč 1:1 (Patrik Pačanda). Ze skupiny postoupili z druhého místa a v boji o 3. místo těsně prohráli se ZŠ Žďírec nad Doubravou 2:1 (Martin Doucha). Celkově obsadili velmi pěkné 4. místo, které odpovídá věku i výkonu našeho perspektivního mužstva.
Školu reprezentovali: František Kopecký (4. třída), Matěj Moucha (5. třída), Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, Marek Čermák, Michal Sýkora (7. třída), Martin Doucha (8. třída) a Patrik Pačanda (9. třída).
Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl