Futsal – Vánoční turnaj v Chotěboři 13. 12. 2016

  16.12.2016
V úterý sehráli chlapci 6. – 9. třídy již tradiční Vánoční turnaj ve futsalu, který pořádá VOŠ, OA a SOUT Chotěboř...

V úterý 13. 12. 2016 sehráli chlapci 6. – 9. třídy již tradiční Vánoční turnaj ve futsalu, který pořádá VOŠ, OA a SOUT Chotěboř. Protože se zúčastnilo pouze 5 týmu, hrálo se systémem, „každý s každým“. V prvním zápase narazili naši chlapci na ZŠ Buttulova Chotěboř. Tento zápas jasně ukázal, kdo bude na tomto turnaji favoritem. Byli jsme lepší po všech stránkách  a soupeře k ničemu nepustili. Zvítězili jsme 6:1 (Patrik Pačanda – 3, Ondřej Pecina – 2, Jakub Brychnáč). Druhý zápas se odvíjel ve stejném duchu jako ten první. Hráli jsme s Gymnáziem Chotěboř a zvítězili 4:1 (Jakub Brychnáč – 2, Pavel Soukup, Vlastislav Legát). V dalším utkání nás čekala ZŠ Smetanova Chotěboř. Po opět solidním výkonu jsme vyhráli 4:2 (Patrik Pačanda – 2, Pavel Soukup, Jakub Brychnáč). Naším posledním soupeřem byla ZŠ Maleč. Místo, abychom potvrdili roli favorita, jsme se soupeře zalekli  a během chvilky prohrávali 0:2. Ovšem další průběh byl již v naší režii a konečný výsledek  4:3 vyzněl pro naše kluky (Patrik Pačanda – 2, Ondřej Pecina, Jakub Brychnáč). Výsledky mohly být ve všech zápasech vyšší, ale při vedení jsme nasazovali i dva naše perspektivní šesťáčky. Celkově jsme získali 12 bodů a obsadili 1. místo.
Školu reprezentovali: Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, Jakub Brychnáč, Ondřej Mitana, Patrik Pačanda, Ondřej Pecina, Lukáš Podroužek a Pavel Soukup.
Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. 

Mgr. Jiří Šikl