Florbalový turnaj dívky kategorie IV.

  4.12.2023
30. listopadu 2023 se uskutečnilo okresní kolo florbalového turnaje v kategorii IV. ve Světlé nad Sázavou...

30. listopadu 2023 se uskutečnilo okresní kolo florbalového turnaje v kategorii IV. ve Světlé nad Sázavou. Zúčastnilo se sedm týmů rozdělených do dvou skupin. V naší skupině byly čtyři týmy. Děvčata hrála velmi bojovně, bohužel štěstí nebylo na naší straně a v celkovém hodnocení skončila na sedmém místě. Děvčatům gratuluji k umístění i za vzornou reprezentaci školy.

Vzájemné zápasy:

ZŠ Krucemburk x ZŠ Golčův 0:0

ZŠ Krucemburk x ZŠ Buttulova 1:2

ZŠ Krucemburk x ZŠ Komenského Světlá n/ Sázavou 0:1

Náš tým:
Viktorie Zámorská, Adéla Hamerská, Kristýna Pejchlová, Klára Novotná, Gabriela Veselá, Alexandra Tomášková, Tereza Valecká, Aneta Kopecká, Eliška Daňková, Barbora Coufalová, Karolína Culková, Alena Hromádková, Daniela Martínková, Andrea Kunzová

Ing. Ivana Tomková