Florbal žáků 8. – 9. tříd

  21.11.2022
V pátek 18. 11. 2022 se uskutečnilo v Chotěboři okrskové kolo ve florbalu pro žáky 8. – 9. tříd...

V pátek 18. 11. 2022 se uskutečnilo v Chotěboři okrskové kolo ve florbalu pro žáky 8. – 9. tříd. Naši chlapci ve své skupině prohráli na nájezdy se ZŠ Smetanova 4:5 (Kunz L. – 2, Kopecký F., Kopecký M..), zvítězili nad ZŠ Buttulova 3:0 (Kunz L. – 2, Veselý F.). Ve svém třetím zápase podlehli ZŠ Ždírec nad Doubravou 1:2 (Veselý F.). V posledním zápase porazili na nájezdy Gymnázium 3:2 (Kunz L - 2., Kopecký M.). Chlapci získali celkem 6 bodů a obsadili 4. místo. Od postupu do okresního kola je dělila jedna branka.

Školu reprezentovali: Kopecký Martin – 6. třída, Cao Ngoc Long – 7. třída, Čermák David, Kopecký František, Kubový Michal, Kunz Lukáš, Rubek Martin, Švec Štěpán a Veselý Filip – 9. třída.

Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl