Florbal žáků 5. – 7. tříd - okrskové kolo

  8.11.2023
V pondělí 6. listopadu 2023 se uskutečnilo v Chotěboři okrskové kolo ve florbalu pro žáky 5. – 7. tříd...

V pondělí 6. listopadu 2023 se uskutečnilo v Chotěboři okrskové kolo ve florbalu pro žáky 5. – 7. tříd. Naši chlapci remizovali ve své skupině se ZŠ Smetanova 1:1 (Kopecký M.) a porazili  Gymnázium Chotěboř 2:0 (Kopecký M., Sochor Š.). V semifinále narazili na ZŠ Buttulova Chotěboř. Zápas byl vyrovnaný, ale naši kluci bojovali a zvítězili 3:1 (Šulc P. – 2x, Moravec J.). Ve finále jsme se opět střetli se ZŠ Smetanova Chotěboř a prohráli 3:1 (Kopecký M.). Chlapci celkově obsadili výborné 2. místo a postupují do okresního kola.

Školu reprezentovali: Sochor Štěpán, Lojek Dominik – 5. třída, Moravec Jan, Málek Adam – 6. třída, Kopecký Martin, Lojek Jakub, Votava Michal, Coufal Jiří, Šulc Petr, Huselnitsia Andriy – 7. třída.

Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl