Florbal žáků 5. – 7. tříd

  3.11.2022
Ve středu 2. 11. 2022 se uskutečnilo v Chotěboři okrskové kolo ve florbalu pro žáky 5. – 7. tříd...

Ve středu 2. 11. 2022 se uskutečnilo v Chotěboři okrskové kolo ve florbalu pro žáky 5. – 7. tříd. Naši chlapci prohráli ve své skupině se ZŠ Smetanova 1:2 (Kohout O.) a remizovali s Gymnáziem 2:2 (Kopecký M. Votava M.). V boji o semifinále porazili ZŠ Habry 2:0 (Votava M., Kohout O.). V semifinále narazili na ZŠ Buttulova. Ve velmi vyrovnaném zápase, který skončil1:1 (Votava M.), musely rozhodovat nájezdy. V nich jsme uspěli 4:3 (Kopecký M. – 4x) a postoupili do finále. Ve finále jsme se střetli se ZŠ Ždírec nad Doubravou a utkání skončilo 1:1 (Votava M.). Chlapci obsadili 1. místo a postupují do okresního kola.

Školu reprezentovali: Moravec Jan – 5. třída, Kopecký Martin, Lojek Jakub, Votava Michal – 6. třída, Cao Ngoc Long, Hejlík Radek, Kohout Otto a Málek Pavel – 7. třída.

Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl