Okresní kolo ve florbalu 26. 11. 2013

  28.11.2013
V úterý 26. listopadu se chlapci 8. a 9. třídy zúčastnili okresního kola ve florbalu v Havlíčkově Brodu.

V úterý 26. listopadu se chlapci 8. a 9. třídy zúčastnili okresního kola ve florbalu v Havlíčkově Brodu. Ve své skupině zvítězili nad Gymnáziem Chotěboř 1:0 (Veselský) a ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod 4:1 (Kubík – 2, Losenický, Veselský). V semifinále se střetli se ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou a prohráli těsně 2:1 (Kubík), i když celý zápas byli kluci jasně lepší, ale ani ty nejvyloženější šance neproměnili. Tato prohra byla pro kluky velkým zklamáním a odrazilo se to i v dalším zápase o 3. místo s Gymnáziem Chotěboř. Opět hra výborná, ale ty šance – nic. Dvě minuty před koncem zápasu jsme dostali branku a kluci již neměli žádnou sílu utkání zvrátit. Celkově jsme obsadili pěkné 4. místo.

Školu reprezentovali: Václav Daněk, Filip Dymáček, Libor Mrštík, Jiří Veselský, Jan Čermák, Tomáš Hocke, Michal Kopecký, Patrik Kubík, Miloš Losenický a Jan Soukup.

Děkujeme chlapcům za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl