Florbal – okrskové kolo žáků 8. – 9. třídy – Chotěboř 16. 11. 2016

  18.11.2016
Ve středu sehráli chlapci 8. a 9. třídy okrskové kolo ve florbalu...

Ve středu sehráli chlapci 8. a 9. třídy okrskové kolo ve florbalu. Ve své skupině narazili v prvním zápase na velmi silné Gymnázium Chotěboř a zvítězili 3:1 (Pavel Soukup – 2, Aleš Křesťan). Druhým soupeřem byla ZŠ Žďírec nad Doubravou. I v tomto zápase jsme zvítězili, tentokrát 3:0 (Pavel Soukup – 3). Po dvou vítězstvích jsme postoupili do semifinále, ve kterém jsme se střetli se ZŠ Buttulova Chotěboř. Také v tomto zápase jsme dominovali  a zvítězili 3:0 (Pavel Soukup – 2, Eliška Kučerová). Ve finále jsme remizovali s Gymnáziem Chotěboř 2:2 (Pavel Soukup, Ondřej Pecina). Celkově naši chlapci získali 10 bodů a obsadili 1. místo, které jim zaručilo postup do okresního kola. To se koná 24. listopadu v Havlíčkově Brodě.
Školu reprezentovali: Jakub Brychnáč, Petr Kasal, Ondřej Mitana, Patrik Pačanda, Aleš Křesťan, Eliška Kučerová, Ondřej Pecina, David Řezníček a Pavel Soukup.
Všem jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl