Florbal – okrskové kolo žáků 8. – 9. tříd – 6. 11. 2019 – Chotěboř

  7.11.2019
Ve středu 6. 11. 2019 sehráli chlapci 6. – 9. třídy okrskové kolo ve florbalu v Chotěboři...

Ve středu 6. 11. 2019 sehráli chlapci 6. – 9. třídy okrskové kolo ve florbalu v Chotěboři. V prvním zápase  jsme porazili Gymnázium Chotěboř 4:1 (Lukáš Kunz – 2, Šimon Kavalír, Vojtěch Dohnal). Ve druhém utkání podlehli ZŠ Buttulova Chotěboř 0:3. Ve skupině jsme skončili na 2. místě a v semifinále nás čekala ZŠ Smetanova Chotěboř. Ve velmi vyrovnaném zápase jsme vedli 2:0, ale naši velmi mladí hráči neudrželi se staršími žáky soupeře krok a prohráli jsme 2:3 (Lukáš Kunz – 2). V boji o 3. místo byli naším soupeřem chlapci ze ZŠ Vilémov, která také měla ve svých řadách mladší hráče. Zápas vyzněl jednoznačně v náš prospěch poměrem 6:1 (Lukáš Kunz – 4, Michal Sýkora, Josef Ondráček). Celkově jsme obsadili velmi pěkné 3. místo.
Školu reprezentovali: František Kopecký, Lukáš Kunz (6. třída), Vojtěch Dohnal, Jan Kasal, Josef Ondráček (8. třída), Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, a Michal Sýkora (9. třída).
Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl