Florbal – okrskové kolo žáků 8. – 9. tříd – 19. 11. 2018 – Chotěboř

  20.11.2018
V pondělí 19. 11. 2018 sehráli chlapci 5. – 9. třídy okrskové kolo ve florbalu v Chotěboři. Protože se zúčastnilo pouze 5 mužstev, hrálo se systémem „každý s každým“...

V pondělí 19. 11. 2018 sehráli chlapci 5. – 9. třídy okrskové kolo ve florbalu v Chotěboři. Protože se zúčastnilo pouze 5 mužstev, hrálo se systémem „každý s každým“. V prvním zápase narazili kluci na velmi zdatného soupeře ze ZŠ Buttulova Chotěboř a prohráli 0:2. Ve druhém utkání jsme výkon zlepšili a porazili Gymnázium Chotěboř 3:1 (Michal Sýkora – 3). Ve třetím kole nás čekal odvěký rival, tedy ZŠ Ždírec nad Doubravou. Ve velmi vyrovnaném utkání jsme zvítězili 2:1 (Michal Sýkora – 2). Posledním naším soupeřem byla ZŠ Vilémov. Zápas velmi dobré úrovně vyzněl pro soupeře vítězně, 2:0. Se ziskem 6 bodů jsme se umístili na 2. – 4. místě a rozhodovala minitabulka tří týmů. Z ní jsme vyšli úplně naprázdno a obsadili celkové 4. místo. Nevadí, protože v této kategorii jsme měli pouze jednoho deváťáka, takže příští rok bude družstvo ve stejném složení.
Školu reprezentovali: František Kopecký (5. třída), Jan Šulc (6. třída), Vojtěch Dohnal, Josef Ondráček (7. třída), Jakub Dejl, Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, David Rykr, Michal Sýkora (8. třída), Martin Doucha (9. třída).
Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl