Florbal – okrskové kolo žáků 8. – 9. tříd – 10. 11. 2017 – Chotěboř

  13.11.2017
V pátek 10. listopadu 2017 sehrála starší kategorie žáků okrskové kolo ve florbalu. Protože jsme neměli žádného „osmáka“, museli nastoupit kluci ze 7. třídy ...

V pátek 10. listopadu 2017 sehrála starší kategorie žáků okrskové kolo ve florbalu. Protože jsme neměli žádného „osmáka“, museli nastoupit kluci ze 7. třídy. To ale na jejich výkonu nebylo vůbec znát. Ve skupině jsme nejprve narazili na Gymnázium Chotěboř. Velmi silný soupeř. Ale kluci hráli výborně a zvítězili 2:0 (Patrik Pačanda, Šimon Kavalír). Ve druhém zápase nás čekal odvěký rival ze ZŠ Ždírec nad Doubravou. I v tomto utkání jsme zahráli skvěle technicky i takticky a zvítězili 2:1 (Petr Kasal, Šimon Kavalír). Ve skupině obsadili chlapci 1. místo a v semifinále nás čekala ZŠ Vilémov. Tento zápas ukázal kvalitu našeho týmu, protože jsme bez větších problémů zvítězili 4:0 (Patrik Pačanda, Petr Kasal, Šimon Kavalír, Michal Sýkora). Celkově jsme obsadili 1. – 2. místo (finále se nehrálo, protože postupují 2 mužstva) a postoupili do okresního kola. Týmu přispěli k postupu nadstandardní výkony našeho brankáře Vlasty Legáta a také herní umění Patrika Pačandy.

Školu reprezentovali: Jakub Dejl, Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, David Rykr, Michal Sýkora (7. třída), Petr Kasal, Jiří Málek, Ondřej Mitana a Patrik Pačanda (9. třída).

Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl