Florbal – okrskové kolo žáků 6. – 7. třídy – Chotěboř 2. 11. 2016

  4.11.2016
Ve středu sehráli chlapci šesté a sedmé třídy okrskové kolo ve florbalu...

Ve středu sehráli chlapci šesté a sedmé třídy okrskové kolo ve florbalu. Ve skupině se střetli se ZŠ Havlíčkova Borová a zvítězili 3:0 (Michal Sýkora – 2, Jakub Brychnáč). Druhým soupeřem bylo Gymnázium Chotěboř. Tento zápas byl velice vyrovnaný a skončil 0:0. Kluci ve své skupině obsadili druhé místo a v semifinále narazili na ZŠ Buttulova Chotěboř. I tento zápas byl vyrovnaný, ale po dvou hrubých chybách jsme prohráli 0:2. Celkově jsme obsadili 3. – 4. místo.
Školu reprezentovali: Josef Ondráček, Marek Čermák, Petr Daniel, Jakub Dejl, Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, David Rykr, Michal Sýkora, Jakub Brychnáč, Martin Doucha  a Lukáš Hocke.
Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl