Florbal – okresní kolo žáků 8. a 9. tříd

  21.11.2017
V pondělí 20. listopadu 2017 se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu žáků z osmých a devátých tříd ...

V pondělí 20. listopadu 2017 se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu žáků z osmých a devátých tříd. Protože zájem osmáků o florbal je velmi nízký, zastoupili je naši perspektivní sedmáci. Ve skupině narazili naši kluci na ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod a prohráli 1:4 (Michal Sýkora). Ve druhém zápase nás čekala ZŠ Ledeč. Po urputném boji jsme prohráli 2:3 (Šimon Kavalír, Michal Sýkora). Ve skupině jsme skončili na 3. místě a v posledním zápase o 6. místo jsme prohráli se ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou jednoznačně 0:5. Jasně se ukázalo, že mladší kluci talent mají, ale na o dva roky starší soupeře zatím nestačí. Je ale dobré, že byli ochotni jet a se staršími se o výsledky poprat. Je to příslib na další školní rok.
Školu reprezentovali: Jakub Dejl, Šimon Kavalír, Vlastislav Legát, David Rykr, Michal Sýkora (7. třída), Martin Doucha (8. třída), Jiří Málek, Ondřej Mitana a Patrik Pačanda (9. třída).
Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl