Florbal – okresní kolo chlapců 6. – 7. třídy

  10.11.2018
Ve středu 7. listopadu 2018 sehráli žáci páté až sedmé třídy okresní kolo ve florbalu...

Ve středu 7. listopadu 2018 sehráli žáci páté až sedmé třídy okresní kolo ve florbalu. Byli nalosováni do skupiny se ZŠ Šlapanov a s Gymnáziem Chotěboř. Ve svém prvním zápase podlehli ZŠ Šlapnov 2:3 (Jan Šulc, Josef Ondráček). Ve druhém zápase naši žáci pouze remizovali 2:2 (Jan Kasal, Josef Ondráček) s Gymnáziem Chotěboř. Tato remíza znamenala postup do semifinále, kde byla naším soupeře již tradičně ZŠ Ždírec nad Doubravou. Kluci hráli dobře, ale projevil se jediný fakt, málo hráčů na střídání. Utkání jsme nakonec prohráli 0:2. Ovšem předvedený výkon byl velice dobrý ve všech zápasech.
Školu reprezentovali: David Čermák, František Kopecký, Lukáš Kunz (5. třída), Jan Šulc, Ondřej Wagner, (6. třída), Vojtěch Dohnal, Jan Kasal, Adam Král, Josef Ondráček, Tomáš Rykr (7. třída).
Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl