Florbal dívky - přátelské utkání

  25.5.2017
17. 5. 2017 se uskutečnilo přátelské utkání ve florbale se ZŠ Ždírec n/Doubravou ...

17. 5. 2017  se uskutečnilo přátelské utkání ve florbale se ZŠ Ždírec n/Doubravou. Děvčata z I. stupně podlehla svému soupeři 2:6. Holky se hrou bavily a bylo to znát. Snažily se střílet na branku, statečně bránily. Byl to jejich první zápas a příští rok to určitě bude mnohem lepší. Florbalistky z II. stupně jsou již zkušenější a svůj zápas vyhrály 12:11. Od začátku šlo o výborný florbal. Výborná obrana dělala jen minimum chyb a útočnicím vycházela střelba. Přeji všem mnoho dalších sportovních úspěchů.

Ing. Ivana Tomková

I. stupeň

Málková Romana, Vaserbauerová Simona, Bencová Sofie, Šulcová Iveta, Virglová Barbora, Zvolánková Gábina

brankař: Danielová Klára

II. stupeň

Kučerová Eliška, Málková Markéta, Hejlíková Sabina, Cisáriková Karolína, Jarošová Tereza, Žižková Klára, Somsiová Jana, Kubová Lucie, Málková Zuzana

brankař: Černá Kateřina