Florbal dívek základních škol kategorie IV.

  28.11.2014
Dívky z florbalového kroužku se zúčastnily okrskového kola, které se uskutečnilo 24. 11. 2014 v Chotěboři. Děvčatům nepřálo štěstí, a tak i po velmi dobrém výkonu získaly 4. místo.

Dívky z florbalového kroužku se zúčastnily okrskového kola, které se uskutečnilo 24. 11. 2014 v Chotěboři. Děvčatům nepřálo štěstí, a tak i po velmi dobrém výkonu získaly 4. místo. Turnaj byl pro naše družstvo velkou zkušeností a již se těšíme na příští ročník.

Náš tým:
Strašilová Daniela, Polívková Simona, Holasová Iveta, Hrůzová Martina, Novotná Denisa, Křesťanová Tereza, Špilková Pavla, Bálková Dominika, Kučerová Eliška, Jarošová Tereza, Matulová Lucie, Málková Markéta, Černá Kateřina

Vzájemné zápasy:
Krucemburk -ZŠ Buttulova 1:1
Krucemburk – ZŠ Habry 4:0
Krucemburk – ZŠ Ždírec n/ Doubravou 0:2
Krucemburk – Gymnázium Chotěboř 5:6

Ing. Ivana Tomková