Orion Florbal Cup – celostátní soutěž škol ve florbalu Okresní kolo kategorie IV. dívky

  1.12.2011
29. listopadu 2011 se uskutečnilo okresní kolo ve florbale dívek kategorie osmých a devátých tříd. Soutěž probíhala ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě, kde se utkalo celkem šest družstev.

29. listopadu 2011 se uskutečnilo okresní kolo ve florbale dívek kategorie osmých a devátých tříd. Soutěž probíhala ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě, kde se utkalo celkem šest družstev. Naše děvčata se umístila na prvním místě a zajistila si postup do krajského kola. Všem děvčatům gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Na úspěchu se podílela: Zelená Tereza, Kavalírová Alžběta, Popelková Tereza, Žižková Lucie, Dymáčková Marie, Pospíchalová Gabriela, Kohoutová Kateřina, Kollárová Hana, Prouzová Kristýna, Tichá Aneta, Perglová Helena, Adámková Petra

Ing. Ivana Tomková

Vzájemné zápasy:
1. ZŠ Krucemburk – ZŠ Sady Havlíčkův Brod 1:3
2. ZŠ Krucemburk – ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou 1:0
3. ZŠ Krucemburk – ZŠ Smetanova Chotěboř 1:0
4. ZŠ Krucemburk – ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod 2:0

                          Okresní kolo ve florbale dívek osmých a devátých tříd

Výsledková listina:
1. ZŠ Krucemburk
2. ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod
3. ZŠ Štoky
4. ZŠ Smetanova Chotěboř
5. ZŠ Ždírec nad Doubravou
6. ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou