Florbal dívky - okresní kolo 2018

  3.12.2018
Okresní kolo ve florbale dívek v kategorii IV. 8. - 9. tříd se uskutečnilo ve čtvrtek 29. 11. 2018 v SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod ...

Okresní kolo ve florbale dívek  v kategorii IV. 8. - 9. tříd se uskutečnilo ve čtvrtek 29. 11. 2018 v SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod. Devět týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Naše děvčata se ve své skupině umístila na krásném třetím místě. Všem gratuluji a přeji mnoho sportovních úspěchů.

Okresní kolo:
ZŠ Krucemburk x ZŠ Wolkerova 3:0
ZŠ Krucemburk x ZŠ Golčův Jeníkov 0:1
ZŠ Krucemburk x ZŠ Ždírec n/D 0:0

Tým florbalistek: Klára Žižková, Lucie Kubová, Marie Veronika Bálková, Jana Somsiová, Zuzana Málková, Pavlína Culková, Iveta Šulcová, Barbora Virglová, Daniela Kuzmová, Kristýna Škodová, Lucie Pospíchalová

Ing. Ivana Tomková