Florbal chlapci 6. a 7. třída - okrskové kolo 2013

  8.11.2013

Florbal – okrskové kolo žáků 6. a 7. třídy 5. 11. 2013 

V úterý 5. listopadu se chlapci šesté a sedmé třídy zúčastnili okrskového kola ve florbalu. S Gymnáziem Chotěboř zvítězili 6:1 (Krejčí – 4, Popelka – 2), se ZŠ Smetanova Chotěboř prohráli 3:1 (Krejčí), se ZŠ Ždírec nad Doubravou prohráli 8:2 (Krejčí, Popelka) a nad ZŠ Buttulova Chotěboř zvítězili 2:1 (Krejčí – 2). Se ziskem 6 bodů skončili společně s Gymnáziem na 2. – 3. místě, ale díky lepšímu vzájemnému zápasu obsadili naši kluci 2. místo a postupují do okresního kola, které se koná 14. listopadu v Havlíčkově Brodu.

Školu reprezentovali: Ondřej Pecina, Ondřej Pelikán, Lukáš Podroužek, Michal Dymáček, Filip Krejčí, Jan Losenický, Patrik Manych, Tomáš Popelka, Vojtěch Veselský a Michal Wasserbauer.

Děkujeme chlapcům za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl