Okrskové kolo ve florbalu – Chotěboř 19. 11. 2014

  21.11.2014
Ve středu 19. listopadu 2014 se chlapci 7. – 9. třídy zúčastnili okrskového kola ve florbalu v Chotěboři. Ve své skupině se střetli se ZŠ Smetanova Chotěboř a se ZŠ Smetanova Chotěboř.

Ve středu 19. listopadu 2014 se chlapci 7. – 9. třídy zúčastnili okrskového kola ve florbalu v Chotěboři. Ve své skupině se střetli se ZŠ Smetanova Chotěboř, kterou porazili 4:0 (Libor Mrštík – 3, Filip Dymáček) a se ZŠ Smetanova Chotěboř, nad kterou zvítězili 1:0 (Tomáš Popelka). Tato vítězství znamenala 1. místo ve skupině a postup do semifinále. Zde na kluky čekal soupeř s velkými ambicemi na postup – Gymnázium Chotěboř. Tomu také odpovídal celý průběh velmi vyrovnaného zápasu. Hned v úvodu jsme soupeře překvapili svoji nátlakovou hrou a dali dvě velmi pěkné branky (Ondřej Pecina, Jan Losenický). Místo toho, abychom hráli dál ve stejném stylu, se klukům rozklepala kolena a soupeř ještě v prvním poločasu vyrovnal. Vyrovnaný průběh měl i druhý poločas. Mužstva hrála velmi dobře takticky a vypadalo to, že zápas rozhodnou samostatné nájezdy. Tři minuty před koncem předvedli naši chlapci nádhernou akci a vstřelili vítěznou branku (Filip Janáček). I když soupeř ještě hodně zlobil, výsledek jsme ubránili a zvítězili 3:2. V celkovém hodnocení jsme získali 9 bodů a obsadili 1. místo. Tím postupujeme do okresního kola.

Školu reprezentovali: Ondřej Pecina (7. třída), Michal Dymáček, Filip Janáček, Jan Losenický, Patrik Manych, Tomáš Popelka, Vojtěch Veselský (8. třída), Filip Dymáček, Dominik Krejčí a Libor Mrštík (9. třída).
Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
 

Mgr. Jiří Šikl