Florbal chlapců osmých a devátých tříd - okresní kolo 13. 1. 2011

  19.1.2011

Okresní kolo ve florbale 13. 1. 2011 Havlíčkův Brod

Ve čtvrtek 13. ledna se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili okresního kola ve florbale v Havlíčkově Brodě. Se ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod prohráli 2:1 (Vojtěch Martinovský), se ZŠ Habry vyhráli 6:0 (Matouš Vanča – 2, Jan Pecina – 2, Zdeněk Holas – 1, Martin Vavroušek - 1), se ZŠ V Sadech Havlíčkův Brod prohráli 2:0 a ZŠ Ždírec nad Doubravou porazili po samostatných nájezdech 2:1 (Pavel Jaroš – 2). Ve velmi silné konkurenci obsadili nakonec výborné 3. místo.
Školu reprezentovali: Lukáš Čejka, Pavel Janáček, Pavel Jaroš, Vojtěch Martinovský, Jan Pecina, Aleš Sobotka, Martin Vavroušek (8. třída), Zdeněk Holas, Stanislav Pačanda, Matouš Vanča a Tomáš Vanča (9. třída).
Všem chlapcům děkujeme za předvedený výkon a vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jiří Šikl

výsledková listina (PDF)