Finanční gramotnost a „Sapere – vědět, jak žít“

  17.3.2014

Finanční gramotnost a „Sapere – vědět, jak žít“

V letošním školním roce se žáci druhého stupně opět zúčastnili dvou celostátních počítačových soutěží, které vyhlašuje MŠMT. V soutěži Sapere, která je věnována oblasti zdravého životního stylu včetně zdravé výživy a ekologie, školní kolo vyhráli a v okresním kole vybojovali krásné třetí místo Kryštof Balek, Jan Čermák a Martina Harvánková.

Do okresního kola soutěže Finanční gramotnost věnované problematice rodinného rozpočtu, aktuálnímu zadlužování, hypoték a spoření postoupil tříčlenný tým Lucie Matulová, Tereza Popelková a Michal Kopecký, který obsadil pěkné páté místo.

Všem, kteří soutěžili ve školním kole a zvláště těm, kteří reprezentovali naši školu v kolech okresních, děkujeme za účast a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Mgr. Monika Chmelařová